Opravy a úpravy oděvů, šití na míru v Praze

Po - Čt    10:00 - 18:00
Pá            10:00 - 17:00
So            Otevřeno po dohodě předem
Ne            Mimo provoz

Praha 7, ul.Bubenská 421/3

t.č775-928-416 


 

 
 
 

Večerní šaty

Obchodní kostýmy

Naši prácí

Úpravy a opravy kožených oděvů.

 
 

Šijeme na míru

 

Zejména je žádané šití oblečení pro pánů a dam na zakázku, protože si je obvykle řídí na několik sezón a chtějí, aby se líbili sobě i ostatním. Krejčovství Medulka kvalitně šije pánské svrchní oděvy (kabáty, pláště do deště, ovčí kabáty, kožichy , bundy,kožichy) a šije dámské oděvy (kabáty a krátké kabáty, ovčí kožichy) v široké škále stylů, pro všechna roční období levně podle pro Vámi vytvořených skic nebo podle modelů z katalogů módních časopisů a top módních domů: pro zimu, celosezónní, podzim, na jaro a léto.Katalogy v krejčovství jsou aktualizovány sezónně, takže držíme krok se současnou modou a nabídneme Vám možnost, ve které se budete cítit pohodlně a sebejistě.

Kromě šití kůže, ovčích kabátů a ostatních svrchních oděvů v našem krejčovství v Praze budeme moci provádět opravy a renovace , opravy a výměny jednotlivých dílů, zkrácení srsti (kabát z ovčí kůže, srsti) nebo délku rukávů, nahradit límec, změnu na jiný model srovnatelně s cenami v Praze.

Všechní krejčové a švadleny mají zkušenosti s opravami různého oblečení od nejpropracovanějších po jednoduché. Pro opravy oděvů využíváme nejnovější technologické nástroje a postupy, který změní běžné opravy v současné omlazené oblečení. To platí zejména pro kožichy, kožené oděvy, kožešiny a kožené výrobky.

Krejčí provádí každou opravu za přijatelnou cenu od složitých oprav a úprav oděvů k drobným opravám (výměny zipů, zcelování látky, odstraňování děr a popálenin) nejen svrchního ošacení, ale obecně jakýchkoli textilií, pletenin, kůže a kožešin.
Provádíme nejen opravy oblečení, ale šití na míru oblečení pro muže a ženy pro různá období: Každodenní, na dovolené, pro podnikání, rekreaci a všechny životní události.

V našem krejčovství můžete levně ušit si pánské sako. Detaly podšívky saka v krejčovství připouje me ručně jemnými stehy pro zachování přirozeného vzhledu tkaniny aby vypadaly elegantně.

Spolu z oblekem nebo odděleně od něj si v krejčovství můžete dát objednávky košile. V našem krejčovství v Praze je možné přizpůsobení značkové pánské košile z bavlny ušít, popelíny, Oxfordu, hedvábí v různých stylech a barvách od typických klasických až po ty exkluzivní, štíhlé linie a volný styl, s různými povrchovými úpravami. Šití košile v našem krejčovství Medulka, dokonale sedí na Vaší postavě.
Vestu lze si objednat jako samostatný prvek nebo jako dodatek obleku trojka.V dnešní době dívky i ženy spolu s muži pracují ve všech oborech podnikáni, dost často se můžeme setkat se ženou která řídí velkou firmou nebo dělá jednatelku. V tom případě image a styl oděvů ladi-podnikatelky má velky smysl a je moc důležitý. Každá ředitelka firmy v průběhu práce má spoustu schůzek, pohovorů a obědů s partnery, víme že první dojem při setkání je důležitý a pro ženy platí, dvojnásob, protože partnerům-mužům potřebuje prokazovat svoji zkušenost a praxi i není nic lepšího než na začátku efektně šokovat nového partnera nádherným oblekem nebo šatem pak prokázat svě schopnosti.
Pro dámy z byznysu je nevhodné obléknout si neformální oděv nebo nějaky alternativní oděv , nejlépe bude vypadat oděv klasický, kléry je modní vždy ale jestli žena hodně pracuje nemá čas běhat po obchodech a hledat vhodné a krasné oblečení. Nejvhodnějším řešením by měla být služba krejčovství v Praze, které Vám nabízí individuální krejčovou .

Mnoho krát jsme slyšeli na TV slova, image a styl , co vlastně znamenají tato slova a co vyjadřují ? Za první se to vyjadřuje v kvalitě oděvů v ich modním odráží tento výhled lze srovnat s vizitkou známého úspěšného podnikatele. Podporovat svůj image není snadné když usilovně pracovat ale, kdybyste měla individuální švadlenu v krejčovství neměla byste s tím problém .

 


Jak to funguje: na začátku našeho seznámení se musíte dostavit do krejčovství aby švadlena vzala Váše míry,další pro opravu a úpravu oděvů stačí jen poslat e-mailem foto věci která Vám libí a naše švadlena udělá individuální střih a připraví Váše šaty, kabát nebo oblek ke první zkoušce. Úspěšná podnikatelka bude mít možnost stavit v dobe pro ni vyhovující ( naše krejčovství otevřeno od 10 do 19. hodin večer.
Můži mohou nosit jen dva obleky ročně i to bude dobře ale jestli význačná žena bude mít jen dvoje šaty, bude to divné a výjimečné pro to že oděv pro ženy není jenom oděv je to součástí úspěšného obrazu, záruka jistoty , klíč k úspěchu a způsob vyjadřování spolu s make-up a účesem, oděv pomáha žene cítit si sebevědomě a báječně. Dámy v biznesu musí dobrě sledovat a často obnovovat šatník , šití oděvů na míru může byt způsobem rekreace a odpočinek proto je moc důležité, aby zákazník a švadlena našli mezí sebou společný jazyk a pochopení.

V našim krejčovství všechny švadleny a Krejčové umějí spolupracovat s VIP zákaznicí, umějí nabídnout nelepší a doporučit ušit oděv aby dobře a krasně seděl na postavě a byl podle stylu a příležitosti. Vážíme si Vás času a rádi Vám nabídneme příjemnou službu, individuálního poradce na opravy a úpravy oděvů v Praze.

Nezapomeňte prosím vyplnit své jméno a zadejte své míry v centimetrech do příslušných políček. 
Po vyplnění stiskněte tlačítko pro odeslání.

 
 
 

© Copyright medulka.com